Logo

Nowe mieszkanie, 63,94 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 108

785 279 zł

12 282 zł /m²

Rata 3 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

3 pokoje, mieszkanie 63,94 m², piętro 4, oferta nr 108, Flora Śródmieście, Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 0
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 1
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 2
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 3
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.94 m², 108
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,94 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,17 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę