Logo

Nowe mieszkanie, 48,52 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 153

606 500 zł

12 500 zł /m²

Rata 2 838 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

2 pokoje, mieszkanie 48,52 m², piętro 5, oferta nr 153, Flora Śródmieście, Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 0
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 1
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 2
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 3
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.52 m², 153
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,52 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,42 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę