Logo

Nowe mieszkanie, 51,84 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 125

580 608 zł

11 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 717 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

2 pokoje, mieszkanie 51,84 m², parter, oferta nr 125, Flora Śródmieście, Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 0
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 1
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 2
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 3
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.84 m², 125
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,84 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (20,70 m²), ogródek (1,00 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę