Logo

Nowe mieszkanie, 44,10 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 117

559 519 zł

12 688 zł /m²

Rata 2 618 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

2 pokoje, mieszkanie 44,10 m², piętro 5, oferta nr 117, Flora Śródmieście, Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 0
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 1
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 2
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 3
Flora Śródmieście - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.1 m², 117
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,10 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę