Logo

Nowe mieszkanie, 59,03 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 67

770 342 zł

13 050 zł /m²

Rata 3 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Oficyna

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58

3 pokoje, mieszkanie 59,03 m², piętro 3, oferta nr 67, Oficyna, Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58
Oficyna - zdjęcie nr 0
Oficyna - zdjęcie nr 1
Oficyna - zdjęcie nr 2
Oficyna - zdjęcie nr 3
Oficyna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.03 m², 67
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,03 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (0,86 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę