Logo

Nowe mieszkanie, 27,29 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 59

341 125 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 596 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Oficyna

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58

1 pokój, mieszkanie 27,29 m², piętro 2, oferta nr 59, Oficyna, Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58
Oficyna - zdjęcie nr 0
Oficyna - zdjęcie nr 1
Oficyna - zdjęcie nr 2
Oficyna - zdjęcie nr 3
Oficyna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.29 m², 59
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,29 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę