Logo

Nowe mieszkanie, 27,26 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 43

351 654 zł

12 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 645 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Oficyna

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58

1 pokój, mieszkanie 27,26 m², piętro 1, oferta nr 43, Oficyna, Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58
Oficyna - zdjęcie nr 0
Oficyna - zdjęcie nr 1
Oficyna - zdjęcie nr 2
Oficyna - zdjęcie nr 3
Oficyna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 27.26 m², 43
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

27,26 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (0,87 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę