Logo

Nowe mieszkanie, 32,06 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 70

452 046 zł

14 100 zł /m²

Rata 2 115 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Oficyna

Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58

1 pokój, mieszkanie 32,06 m², piętro 4, oferta nr 70, Oficyna, Łódź, Śródmieście, ul. Piotrkowska 56/58
Oficyna - zdjęcie nr 0
Oficyna - zdjęcie nr 1
Oficyna - zdjęcie nr 2
Oficyna - zdjęcie nr 3
Oficyna - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.06 m², 70
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,06 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę