Logo

Nowe mieszkanie, 97,17 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr B.6.1B

2 137 740 zł

22 000 zł /m²

Rata 10 002 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piekary 18

Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18

3 pokoje, mieszkanie 97,17 m², piętro 6, oferta nr B.6.1B, Piekary 18, Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18
Piekary 18 - zdjęcie nr 0
Piekary 18 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 97.17 m², B.6.1B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

97,17 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę