Logo

Nowe mieszkanie, 49,21 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.1.8

836 570 zł

17 000 zł /m²

Rata 3 914 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piekary 18

Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18

1 pokój, mieszkanie 49,21 m², piętro 1, oferta nr A.1.8, Piekary 18, Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18
Piekary 18 - zdjęcie nr 0
Piekary 18 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 49.21 m², A.1.8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

49,21 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę