Logo

Nowe mieszkanie, 64,97 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr A.6.4

1 461 825 zł

22 500 zł /m²

Rata 6 840 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piekary 18

Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18

3 pokoje, mieszkanie 64,97 m², piętro 6, oferta nr A.6.4, Piekary 18, Poznań, Stare Miasto, ul. Piekary 18
Piekary 18 - zdjęcie nr 0
Piekary 18 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 64.97 m², A.6.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,97 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę