Logo

Nowe mieszkanie, 62,76 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A3.1.1

533 460 zł

8 500 zł /m²

Rata 2 496 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zgierz, ul. Orla 12

3 pokoje, mieszkanie 62,76 m², piętro 1, oferta nr A3.1.1, Apartamenty Nowe Miasto, Zgierz, ul. Orla 12
SALON Z ANEKSEM22,43 m²SYPIALNIA11,82 m²SYPIALNIA11,66 m²ŁAZIENKA5,09 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ7,53 m²LOGGIA13,56 m²LOGGIA8,31 m²
Wymiary mieszkania 62.76 m², A3.1.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.76 m², A3.1.1
A3.1.1
Plan piętra
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.76 m², A3.1.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,76 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (13,56 m²), loggia (8,31 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę