Logo

Nowe mieszkanie, 53,60 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B2.4.6

482 400 zł

9 000 zł /m²

Rata 2 257 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zgierz, ul. Orla 12

3 pokoje, mieszkanie 53,60 m², piętro 4, oferta nr B2.4.6, Apartamenty Nowe Miasto, Zgierz, ul. Orla 12
SALON Z ANEKSEM21,45 m²SYPIALNIA12,65 m²SYPIALNIA8,36 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ6,47 m²BALKON7,54 m²
Wymiary mieszkania 53.6 m², B2.4.6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.6 m², B2.4.6
B2.4.6
Plan piętra
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.6 m², B2.4.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,60 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,54 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę