Logo

Nowe mieszkanie, 56,48 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B1.4.2

469 000 zł

8 304 zł /m²

Rata 2 194 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zgierz, ul. Orla 12

3 pokoje, mieszkanie 56,48 m², piętro 4, oferta nr B1.4.2, Apartamenty Nowe Miasto, Zgierz, ul. Orla 12
SALON Z ANEKSEM23,32 m²SYPIALNIA9,39 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA4,89 m²WC1,76 m²KORYTARZ7,65 m²BALKON7,54 m²
Wymiary mieszkania 56.48 m², B1.4.2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.48 m², B1.4.2
B1.4.2
Plan piętra
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.48 m², B1.4.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,48 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,54 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę