Logo

Nowe mieszkanie, 71,24 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr A1.3.1

669 656 zł

9 400 zł /m²

Rata 3 133 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zgierz, ul. Orla 12

4 pokoje, mieszkanie 71,24 m², piętro 3, oferta nr A1.3.1, Apartamenty Nowe Miasto, Zgierz, ul. Orla 12
SALON Z ANEKSEM19,87 m²SYPIALNIA11,63 m²SYPIALNIA11,40 m²SYPIALNIA9,42 m²ŁAZIENKA5,28 m²WC1,75 m²KORYTARZ11,79 m²BALKON4,01 m²LOGGIA4,58 m²
Wymiary mieszkania 71.24 m², A1.3.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 71.24 m², A1.3.1
A1.3.1
Plan piętra
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 0
Apartamenty Nowe Miasto - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 71.24 m², A1.3.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,24 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,01 m²), loggia (4,58 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę