Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMSATU516

479 000 zł

9 979 zł /m²

Rata 2 241 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Nowy Świat

3 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 2, oferta nr , SMSATU516, Kielce, Nowy Świat
SMSATU516 - zdjęcie nr 0
SMSATU516 - zdjęcie nr 1
SMSATU516 - zdjęcie nr 2
SMSATU516 - zdjęcie nr 3
SMSATU516 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,30 m

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę