Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Kielce Barwinek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Obiekt 4 500,00 m², Kielce, Barwinek, Ściegiennego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Obiekt 4 500,00 m², Ściegiennego, Barwinek

    Przemysłowa działka 8000 m2 wraz z zabudowaniami. W atrakcyjnej cenie do sprzedaży obiekt przemysłowy, w skład którego wchodzą hale magazynowe, produkcyjne, biura oraz pomieszczenia socjalne. Obiekt o charakterze produkcyjno-magazynowym ma powierzchnię 2500 m2, działki wyasfaltowane, jako plac manew...

    więcej »

    Metrohouse

    7 500 000 zł

    Kielce, Barwinek, Ściegiennego

    4 500,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Barwinku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Barwinku: 1 667 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 4500 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 4500 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Barwinku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 823,65%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Barwinku są o 43,78% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Barwinku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni