Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Kielce Baranówek

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 647,00 m², Kielce, Baranówek, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 647,00 m², Baranówek

    Na sprzedaż działka o powierzchni 647 m2, zlokalizowana na Baranówku w Kielcach. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, ogrodzona, płaska, w kształcie trapezu o wymiarach ok: 19,5 (szerokość frontu) x 35,5 x 21 x 31 [m]. Na działce stoi stary dom który jest do generalnego remontu lub wyburze...

    więcej »

    PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

    1 349 000 zł

    Kielce, Baranówek

    647,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż na Baranówku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż na Baranówku: 2 085 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 647 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 647 m²

Wskaźniki rynku działek na Baranówku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 76,46%
  • Ceny działek na sprzedaż na Baranówku są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek na Baranówku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni