Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Kielce Na Stoku

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Lokal użytkowy 99,50 m², Kielce, Na Stoku, Piłsudskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Lokal 99,50 m², Piłsudskiego, Na Stoku

    Na sprzedaż: Lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim – 99,5 m² Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 99,5 m², położony w doskonałej lokalizacji – w ruchliwej okolicy, wśród licznych osiedli mieszkaniowych. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim, co pozwala...

    więcej »

    Metrohouse

    890 000 zł

    Kielce, Na Stoku, Piłsudskiego

    99,50 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż Na Stoku - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż Na Stoku: 8 945 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 100 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 100 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych Na Stoku

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 101,08%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż Na Stoku są o 82,69% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych Na Stoku

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni