Logo

Nowe mieszkanie, 46,26 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C.2.15

504 234 zł

10 900 zł /m²

Rata 2 359 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skórzewo, ul. Mozarta 2

3 pokoje, mieszkanie 46,26 m², piętro 2, oferta nr C.2.15, Apartamenty Symfonia etap 2, Skórzewo, ul. Mozarta 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 3
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.26 m², C.2.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

46,26 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (5,40 m²), taras

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę