Logo

Nowe mieszkanie, 43,35 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D.1.13

520 200 zł

12 000 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 434 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skórzewo, ul. Mozarta 2

2 pokoje, mieszkanie 43,35 m², piętro 1, oferta nr D.1.13, Apartamenty Symfonia etap 2, Skórzewo, ul. Mozarta 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 3
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 43.35 m², D.1.13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,35 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,40 m²), balkon (26,22 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę