+8
Nowe mieszkanie, 42,83 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D.1.6
513 960 zł
12 000 zł /m²
cena rynkowa
Rata 2 405 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Symfonia etap 2
Skórzewo, ul. Mozarta 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
42,83 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,40 m²), balkon (24,98 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę