+6
Nowe mieszkanie, 37,48 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.2.7
449 760 zł
12 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 104 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Symfonia etap 2
Skórzewo, ul. Mozarta 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,48 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,40 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę