Nowe mieszkanie, 41,63 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C.0.1
478 745 zł
11 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 240 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Symfonia etap 2
Skórzewo, ul. Mozarta 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
41,63 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras, ogródek (52,29 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2028
Zapytaj o ofertę