Logo

Nowe mieszkanie, 37,21 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D.0.1

457 683 zł

12 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 141 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Skórzewo, ul. Mozarta 2

2 pokoje, mieszkanie 37,21 m², parter, oferta nr D.0.1, Apartamenty Symfonia etap 2, Skórzewo, ul. Mozarta 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 3
Apartamenty Symfonia etap 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.21 m², D.0.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,21 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras, ogródek (81,07 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę