Logo

Nowe mieszkanie, 53,27 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr M54

559 335 zł

10 500 zł /m²

Rata 2 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kwadrat - Etap II

Rzeszów, Drabinianka, ul. Miła 29F

3 pokoje, mieszkanie 53,27 m², piętro 6, oferta nr M54, Kwadrat - Etap II, Rzeszów, Drabinianka, ul. Miła 29F
SALON Z ANEKSEM19,36 m²SYPIALNIA9,90 m²SYPIALNIA9,85 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ9,56 m²BALKON12,01 m²BALKON4,00 m²
Wymiary mieszkania 53.27 m², M54
Kwadrat - Etap II - zdjęcie nr 0
Kwadrat - Etap II - zdjęcie nr 1
Kwadrat - Etap II - zdjęcie nr 2
Kwadrat - Etap II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.27 m², M54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,27 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,01 m²), balkon (4,00 m²)

Termin oddania:

Etap II - luty 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę