Logo

Nowe mieszkanie, 57,81 m², 3 pokoje, 10 piętro, oferta nr C94

601 224 zł

10 400 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 813 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Maratońska 49

Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49

3 pokoje, mieszkanie 57,81 m², piętro 10, oferta nr C94, Maratońska 49, Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49
Plan pięter inwestycji Maratońska 49
Plan pięter
Maratońska 49 - zdjęcie nr 0
Maratońska 49 - zdjęcie nr 1
Maratońska 49 - zdjęcie nr 2
Maratońska 49 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.81 m², C94
Mapa
Rzut
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,81 m²

Piętro:

10 piętro

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę