Logo

Nowe mieszkanie, 58,63 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A4

568 711 zł

9 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 661 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Maratońska 49

Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49

3 pokoje, mieszkanie 58,63 m², piętro 1, oferta nr A4, Maratońska 49, Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49
SALON Z ANEKSEM22,51 m²ŁAZIENKA4,25 m²KORYTARZ2,42 m²
Wymiary mieszkania 58.63 m², A4
A4
Plan piętra
Maratońska 49 - zdjęcie nr 0
Maratońska 49 - zdjęcie nr 1
Maratońska 49 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 58.63 m², A4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,63 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m