Logo

Nowe mieszkanie, 59,31 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B18

575 307 zł

9 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 692 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Maratońska 49

Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49

3 pokoje, mieszkanie 59,31 m², piętro 1, oferta nr B18, Maratońska 49, Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49
SALON Z ANEKSEM21,46 m²ŁAZIENKA4,79 m²KORYTARZ4,34 m²
Wymiary mieszkania 59.31 m², B18
Plan piętra
Maratońska 49 - zdjęcie nr 0
Maratońska 49 - zdjęcie nr 1
Maratońska 49 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 59.31 m², B18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,31 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m