Logo

Nowe mieszkanie, 45,64 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 81

589 900 zł

12 925 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12

3 pokoje, mieszkanie 45,64 m², piętro 8, oferta nr 81, Osiedle Lotnictwa Polskiego 12, Poznań, Ogrody, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12
SALON Z ANEKSEM16,06 m²SYPIALNIA10,98 m²GARDEROBA8,93 m²ŁAZIENKA4,43 m²KORYTARZ5,24 m²BALKON2,40 m²
Wymiary mieszkania 45.64 m², 81
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 0
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 1
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 2
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.64 m², 81
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,64 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę