Logo

Nowe mieszkanie, 39,30 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 83

510 507 zł

12 990 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 389 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12

2 pokoje, mieszkanie 39,30 m², piętro 1, oferta nr 83, Osiedle Lotnictwa Polskiego 12, Poznań, Ogrody, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12
SALON Z ANEKSEM21,88 m²SYPIALNIA9,37 m²ŁAZIENKA3,74 m²KORYTARZ4,31 m²BALKON3,12 m²
Wymiary mieszkania 39.3 m², 83
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 0
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 1
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 2
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 39.3 m², 83
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,12 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę