Logo

Nowe mieszkanie, 54,27 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr 101

748 900 zł

13 800 zł /m²

Rata 3 504 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12

2 pokoje, mieszkanie 54,27 m², piętro 7, oferta nr 101, Osiedle Lotnictwa Polskiego 12, Poznań, Ogrody, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12
SALON Z ANEKSEM30,05 m²SYPIALNIA17,92 m²ŁAZIENKA4,03 m²PRZEDSIONEK2,27 m²BALKON2,40 m²TARAS11,30 m²
Wymiary mieszkania 54.27 m², 101
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 0
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 1
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 2
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.27 m², 101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

54,27 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,40 m²), taras (11,30 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę