Logo

Nowe mieszkanie, 28,66 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr 50

398 300 zł

13 897 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 864 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12

1 pokój, mieszkanie 28,66 m², piętro 5, oferta nr 50, Osiedle Lotnictwa Polskiego 12, Poznań, Ogrody, Ogrody, ul. Lotnictwa Polskiego 12
SALON17,97 m²KUCHNIA3,98 m²ŁAZIENKA3,79 m²KORYTARZ2,92 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 28.66 m², 50
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 0
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 1
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 2
Osiedle Lotnictwa Polskiego 12 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 28.66 m², 50
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,66 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę