Logo

Nowe mieszkanie, 53,38 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr II/58

875 958 zł

16 410 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 098 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Neo Nova Ochota 2

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Łopuszańska 36B

3 pokoje, mieszkanie 53,38 m², piętro 2, oferta nr II/58, Neo Nova Ochota 2, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Łopuszańska 36B
SALON Z ANEKSEM20,38 m²SYPIALNIA11,64 m²SYPIALNIA10,40 m²ŁAZIENKA4,65 m²KORYTARZ6,39 m²BALKON12,73 m²
Wymiary mieszkania 53.38 m², II/58
Wirtualna makieta 3D mieszkania 53.38 m², II/58
89101112131453545559585756
Plan piętra
Neo Nova Ochota 2 - zdjęcie nr 0
Neo Nova Ochota 2 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 53.38 m², II/58
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,38 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,73 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę