Logo

Nowe mieszkanie, 65,49 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A1.1.00.03

641 802 zł

9 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 003 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sarnie Osiedle

Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Krecia

SALON Z ANEKSEM22,48 m²SYPIALNIA12,68 m²SYPIALNIA11,32 m²ŁAZIENKA5,43 m²KORYTARZ8,48 m²KORYTARZ4,84 m²TARAS7,46 m²OGRÓDEK27,54 m²OGRÓDEK18,11 m²
Wymiary mieszkania 65.49 m², A1.1.00.03
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 0
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 1
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 2
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.49 m², A1.1.00.03
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,49 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,46 m²), ogródek (27,54 m²), ogródek (18,11 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę