Logo

Nowe mieszkanie, 42,01 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A1.1-01.01

449 507 zł

10 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 103 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sarnie Osiedle

Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Krecia

SALON Z ANEKSEM22,83 m²SYPIALNIA10,38 m²ŁAZIENKA4,30 m²KORYTARZ4,39 m²BALKON4,76 m²
Wymiary mieszkania 42.01 m², A1.1-01.01
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 0
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 1
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 2
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 42.01 m², A1.1-01.01
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,01 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,76 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę