Logo

Nowe mieszkanie, 111,64 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2-02.01

1 261 532 zł

11 300 zł /m²

Rata 5 902 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sarnie Osiedle

Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Krecia

SALON Z ANEKSEM30,02 m²ŁAZIENKA3,41 m²KORYTARZ3,71 m²SCHODY3,31 m²BALKON4,52 m²
1 / 2
Wymiary mieszkania 111.64 m², B2-02.01
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 0
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 1
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 2
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 111.64 m², B2-02.01
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

111,64 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,52 m²), taras (14,85 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę