Logo

Nowe mieszkanie, 41,20 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A1.1.00.02

440 840 zł

10 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 063 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sarnie Osiedle

Bielsko-Biała, Stare Bielsko, ul. Krecia

SALON Z ANEKSEM21,95 m²SYPIALNIA10,27 m²ŁAZIENKA4,27 m²KORYTARZ4,58 m²TARAS5,02 m²OGRÓDEK29,49 m²
Wymiary mieszkania 41.2 m², A1.1.00.02
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 0
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 1
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 2
Sarnie Osiedle - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.2 m², A1.1.00.02
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,20 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,02 m²), ogródek (29,49 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę