Logo

Nowe mieszkanie, 72,17 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/61

862 432 zł

11 950 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska 98a

3 pokoje, mieszkanie 72,17 m², piętro 1, oferta nr B/61, Apartamenty nad Oławką 2, Wrocław, Przedmieście Oławskie, Krzyki, ul. Krakowska 98a
SALON Z ANEKSEM25,06 m²SYPIALNIA17,59 m²SYPIALNIA15,23 m²ŁAZIENKA6,41 m²KORYTARZ7,88 m²BALKON9,09 m²
Wymiary mieszkania 72.17 m², B/61
Apartamenty nad Oławką 2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty nad Oławką 2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty nad Oławką 2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty nad Oławką 2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.17 m², B/61
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,17 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,52 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,09 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę