Logo

Nowe mieszkanie, 41,27 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr M76

561 272 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31

3 pokoje, mieszkanie 41,27 m², piętro 9, oferta nr M76, KrakoVska - Etap II, Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31
SALON Z ANEKSEM23,02 m²SYPIALNIA9,76 m²ŁAZIENKA3,99 m²KORYTARZ4,50 m²LOGGIA3,01 m²
Wymiary mieszkania 41.27 m², M76
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 0
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 1
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 2
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 41.27 m², M76
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

41,27 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,01 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę