Logo

Nowe mieszkanie, 58,42 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr M7

698 119 zł

11 950 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31

3 pokoje, mieszkanie 58,42 m², piętro 1, oferta nr M7, KrakoVska - Etap II, Rzeszów, Krakowska-Południe, ul. Krakowska 31
SALON Z ANEKSEM26,61 m²GABINET11,79 m²SYPIALNIA10,99 m²ŁAZIENKA4,80 m²KORYTARZ4,23 m²LOGGIA5,67 m²
Wymiary mieszkania 58.42 m², M7
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 0
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 1
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 2
KrakoVska - Etap II - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 58.42 m², M7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,42 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,67 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę