+3
Nowe mieszkanie, 68,85 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 113
681 615 zł
9 900 zł /m²
Rata 3 189 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Botanic Park
Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
68,85 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (9,16 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę