Logo

Nowe mieszkanie, 63,62 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 104

591 666 zł

9 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 768 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Botanic Park

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F

3 pokoje, mieszkanie 63,62 m², piętro 1, oferta nr 104, Botanic Park, Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F
Botanic Park - zdjęcie nr 0
Botanic Park - zdjęcie nr 1
Botanic Park - zdjęcie nr 2
Botanic Park - zdjęcie nr 3
Botanic Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.62 m², 104
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,62 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,70 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę