+2
Nowe mieszkanie, 52,81 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 91
506 976 zł
9 600 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 372 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Botanic Park
Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
52,81 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (2,67 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę