+3
Nowe mieszkanie, 71,09 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 57
892 180 zł
12 550 zł /m²
Rata 4 174 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Botanic Park
Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
71,09 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (7,78 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę