+3
Nowe mieszkanie, 69,23 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 40
685 377 zł
9 900 zł /m²
Rata 3 207 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Botanic Park
Łódź, Polesie, Złotno, ul. Konstantynowska 66 C, D, E, F

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,23 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
wschód (E), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (12,22 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę