Logo

Nowe mieszkanie, 56,68 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.2.18

629 148 zł

11 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 944 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja JA_SIELSKA etap V

Poznań, Podolany, ul. Jasielska

SALON Z ANEKSEM25,31 m²SYPIALNIA9,99 m²SYPIALNIA8,29 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ8,85 m²BALKON6,75 m²
Wymiary mieszkania 56.68 m², B.2.18
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.68 m², B.2.18
B.2.18
Plan piętra
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 0
JA_SIELSKA etap V - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.68 m², B.2.18
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,68 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,75 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę