Logo

Nowe mieszkanie, 52,62 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 58

605 130 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 831 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Urok Jagienki

Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna

3 pokoje, mieszkanie 52,62 m², parter, oferta nr 58, Urok Jagienki, Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna
Urok Jagienki - zdjęcie nr 0
Urok Jagienki - zdjęcie nr 1
Urok Jagienki - zdjęcie nr 2
Urok Jagienki - zdjęcie nr 3
Urok Jagienki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.62 m², 58
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,62 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,56 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę