Logo

Nowe mieszkanie, 39,03 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 19

491 778 zł

12 600 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 301 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Urok Jagienki

Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna

2 pokoje, mieszkanie 39,03 m², parter, oferta nr 19, Urok Jagienki, Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna
Urok Jagienki - zdjęcie nr 0
Urok Jagienki - zdjęcie nr 1
Urok Jagienki - zdjęcie nr 2
Urok Jagienki - zdjęcie nr 3
Urok Jagienki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.03 m², 19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,03 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,19 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę