Logo

Nowe mieszkanie, 63,52 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr 40

730 480 zł

11 500 zł /m²

Rata 3 418 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Urok Jagienki

Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna

4 pokoje, mieszkanie 63,52 m², piętro 4, oferta nr 40, Urok Jagienki, Białystok, Sienkiewicza, ul. Jagienki/ Chmielna
Urok Jagienki - zdjęcie nr 0
Urok Jagienki - zdjęcie nr 1
Urok Jagienki - zdjęcie nr 2
Urok Jagienki - zdjęcie nr 3
Urok Jagienki - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.52 m², 40
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

63,52 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,20 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę